Color

Grey Filament Prices per kg

We track 825 grey filament listings from 119 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 2 of 35
eSUN
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament Refill 1.75mm 4KG, Matte Grey*4

$10.75/kg · $42.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU 3D Printer Filament PLA Plus 1.75mm Grey 4KG

$10.92/kg · $43.69 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU High Speed PLA Filament 1.75mm, 4x1KG Meta Bundle

$10.92/kg · $43.69 total
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
ANYCUBIC
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Grey, 4-Pack (4KG)

$11.47/kg · $45.89 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC
Affiliate Amazon
JH JAMG HE
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 2KG Grey

$11.49/kg · $22.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,5kg,Grey

$11.60/kg · $57.99 total
Affiliate Amazon
Kingroon

Kingroon

Kingroon 10kg Grey PLA Plus Filament Bundle 1.75mm,

$11.60/kg · $115.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG2.0 3D Printer Filament, Grey, 4-Pack (4KG)

$11.63/kg · $46.54 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,3kg,Grey

$11.66/kg · $34.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required