Color

Grey Filament Prices per kg

We track 824 grey filament listings from 118 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 3 of 35
SUNLU
Affiliate Amazon
Comgrow
Affiliate Amazon
eSUN

eSUN

eSUN PLA Basic Filament 1.75mm 3D Printer Filament 2KG Grey

$11.99/kg · $23.99 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC
Affiliate Amazon
Miailuy

Miailuy

Miailuy PETG Filament 1.75mm,10kg,5Black+5White

$12.00/kg · $119.99 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Large Spool, Grey, 3KG

$12.33/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality Hyper ABS Filament 1.75mm, Grey, 4-Pack, 4KG

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality Hyper PETG Filament 1.75mm, Grey, 4-Pack, 4KG

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Gray 2KG

$12.59/kg · $25.18 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required