Color

Grey Filament Prices per kg

We track 832 grey filament listings from 119 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Cheapest Grey Filament Right Now

The four cheapest 1kg spools by price per kg, each from a different brand.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 1 of 35
ANYCUBIC
Affiliate Amazon
Deeplee
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic 1.75mm 3D Printer Filament 4KG Grey

$9.75/kg · $38.99 total
Affiliate Amazon
YOOPAI

YOOPAI

SUNLU Matte PLA Filament 1.75mm, 4KG (8.8LBS)

$9.87/kg · $39.48 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 4KG Grey

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
YOOPAI

YOOPAI

SUNLU Matte PLA Filament 1.75mm, 4KG (8.8LBS)

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Filament Refill 1.75mm,4 Grey

$10.25/kg · $40.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Filament Refill 1.75mm,4 Grey

$10.25/kg · $40.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Matte PLA Filament Refill 1.75mm 4KG, Grey*4

$10.38/kg · $41.50 total
Affiliate Amazon
eSUN

eSUN

eSUN PLA Basic Filament 1.75mm 3D Printer Filament 4KG Grey

$10.45/kg · $41.79 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,4kg,4 Grey

$10.50/kg · $41.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Rapid PETG Filament 20 kg Grey 20kg

$10.50/kg · $209.99 total
Affiliate ELEGOO
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Rapid PETG Filament 20 kg Grey 20kg

$10.50/kg · $209.99 total
Affiliate ELEGOO
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, Grey, 4KG

$10.65/kg · $42.59 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required