Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,275 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 6 of 95
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 4KG

$10.74/kg · $42.96 total
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA+ 3D Printer Filament 1.75mm Black 4KG

$10.75/kg · $42.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Matte PLA Filament Refill 1.75mm 4KG, Black*4

$10.75/kg · $42.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required