Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 7 of 96
SUNLU
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA+ 1.75mm 3D Printer Filament 2KG Black

$10.99/kg · $21.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PETG PRO Filament 1.75mm Black 2KG

$10.99/kg · $21.99 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Rapid PLA Plus Filament 1.75mm 4 Pack 1kg Black

$11.00/kg · $43.99 total
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$11.00/kg · $43.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$11.00/kg · $43.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Rapid PETG 3D Printer Filament 1.75mm Black 10KG Bulk

$11.00/kg · $109.99 total
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
HOTFINE
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required