Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,276 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 5 of 95
Polymaker

Polymaker

Polymaker PETG Filament 1.75mm 10KG Bundle, Black

$10.00/kg · $99.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA Refill Filament 1.75mm 4KG, Black*4

$10.25/kg · $40.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament Refill 1.75mm 4KG, Matte PETG Black

$10.25/kg · $40.99 total
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Black PLA Refill 3D Printer Filament 1.75mm 1.1kg

$10.35/kg · $11.39 total
Affiliate Amazon
YOOPAI
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU High Speed PLA Filament 1.75mm, 4x1KG Meta Bundle

$10.38/kg · $41.50 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$10.38/kg · $41.50 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA Refill Filament 1.75mm 4KG, Black*4

$10.45/kg · $41.79 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$10.45/kg · $41.79 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA 1.75mm 3D Printer Filament, 2kg Black

$10.49/kg · $20.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Rapid PLA Plus Filament 1.75mm 2 Pack 1kg Black

$10.49/kg · $20.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament Refill 1.75mm, 4kg, Black 4-Pack

$10.50/kg · $41.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic Refill Filament 1.75mm, 4KG Black

$10.50/kg · $41.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Rapid PETG Filament 20 kg Black 20kg

$10.50/kg · $209.99 total
Affiliate ELEGOO
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PETG PRO Filament 1.75mm Black 3KG

$10.66/kg · $31.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required