Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 12 of 96
ANYCUBIC

ANYCUBIC

ANYCUBIC 3D Printer Filament PLA Bundle 2KG, Black

$12.35/kg · $24.69 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PLA 3D Printer Filament 1.75mm, Black, 2 kg

$12.35/kg · $24.69 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 2KG

$12.49/kg · $24.98 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA+ 3D Printer Filament 1.75mm Black 2KG

$12.49/kg · $24.98 total
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor PLA+ 3D Printer Filament Black,2KG

$12.49/kg · $24.99 total
Affiliate Amazon
JH JAMG HE
Affiliate Amazon
3DHoJor
Affiliate Amazon
Polymaker
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor Matte PLA 3D Printing Filament Black,2KG

$12.49/kg · $24.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament 1.75mm, Black, 4-Pack

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon
Creality
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PLA 3D Printer Filament 1.75mm, Black, 4 kg

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required