Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 11 of 96
YOOPAI
Affiliate Amazon
Comgrow
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, Black, 2-Pack, 2KG Total

$11.99/kg · $23.99 total
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
Miailuy

Miailuy

Miailuy PETG Filament 1.75mm,2kg,Black+Black

$11.99/kg · $23.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA Filament 1.75mm, 2kg Black

$11.99/kg · $23.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, Large Spool, Black, 3KG

$12.00/kg · $35.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, Large Spool, Black, 5KG

$12.00/kg · $59.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Large Spool, Black, 5KG

$12.00/kg · $59.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 10KG

$12.00/kg · $119.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA Plus 3D Printer Filament Black 10KG 1.75mm

$12.00/kg · $119.99 total
Affiliate Amazon
Miailuy

Miailuy

Miailuy PETG Filament 1.75mm,10kg,10Black

$12.00/kg · $119.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Large Spool, Black, 3KG

$12.33/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU High Speed PLA Filament 1.75mm, Meta Black+Black 2KG

$12.35/kg · $24.69 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required