Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,284 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 13 of 96
OVERTURE
Affiliate Amazon
Creality
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC

ANYCUBIC

ANYCUBIC PETG Filament 1.75mm, 10KG, Black, Reusable Spool

$12.50/kg · $124.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PETG 3D Printer Filament 1.75mm Black & Gray 2KG

$12.59/kg · $25.18 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA+ 3D Printer Filament 1.75mm Black 3KG

$12.66/kg · $37.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 3KG

$12.66/kg · $37.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Black, 2-Pack (2KG)

$12.74/kg · $25.49 total
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required