Brand

smoothflux Filament Prices per kg

We track 10 smoothflux filament listings across 1 material, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram. Below is every listing, sorted by price per kg.

10 listings tracked
1 materials
Every 4h price updates

Best smoothflux Deals Today

The cheapest smoothflux spool by price per kg in each of its most-listed materials right now. See all 10 listings ↓

Market average
Avg. PLA price
$20.76/kg
6459 listings

About smoothflux

smoothflux is one of the filament brands we track, with 10 listings on the tracker spanning PLA.

smoothflux filament by material:

Browse
8 shown
Filter
Sort
Listing
MaterialPLA
Weight0.75kg
Total

$9.99

$13.32/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.75kg
Total

$9.99

$13.32/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.75kg
Total

$9.99

$13.32/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.75kg
Total

$9.99

$13.32/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.25kg
Total

$4.99

$19.96/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.25kg
Total

$5.99

$23.96/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.25kg
Total

$5.99

$23.96/kg

Affiliate Amazon
MaterialPLA
Weight0.25kg
Total

$6.99

$27.96/kg

Affiliate Amazon

Page 1 of 1 · 8 products

smoothflux Guides

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required