Color

Grey Filament Prices per kg

We track 824 grey filament listings from 118 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 4 of 35
YOOPAI
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic Refill Filament 1.75mm, 2KG Grey

$12.82/kg · $25.64 total
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor PLA+ 3D Printer Filament Grey,2KG

$12.99/kg · $25.99 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor Matte PLA 3D Printing Filament Grey,2KG

$12.99/kg · $25.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Grey, 2-Pack (2KG)

$13.17/kg · $26.34 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Large Spool, Grey, 5KG

$13.20/kg · $65.99 total
Affiliate Amazon
GratKit

GratKit

GratKit High Speed PETG Filament Bundle 1.75mm 6KG, Grey

$13.33/kg · $79.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA+ 1.75mm 3D Printer Filament 2KG Grey

$13.49/kg · $26.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Rapid PLA Plus Filament 1.75mm 2 Pack 1kg Gray

$13.49/kg · $26.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required