Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 8 of 96
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PETG 3D Printer Filament 1.75mm Black 3KG

$11.10/kg · $33.29 total
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG2.0 3D Printer Filament, Black, 4-Pack (4KG)

$11.16/kg · $44.64 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PETG 3D Printer Filament 1.75mm Black 2KG

$11.24/kg · $22.48 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA Filament 1.75mm 2 Pack Black

$11.25/kg · $26.99 total
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

Polymaker PETG Filament 1.75mm 4KG Bundle, Black

$11.25/kg · $44.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,3kg,Black

$11.33/kg · $33.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA+2.0 3D Printer Filament, Black, 4-Pack (4KG)

$11.47/kg · $45.89 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required