Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 9 of 96
eSUN
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 2KG Black

$11.49/kg · $22.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament Refill 1.75mm, 2kg, Black 2-Pack

$11.49/kg · $22.99 total
Affiliate Amazon
TINMORRY
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,2kg,Black+Black

$11.49/kg · $22.99 total
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
HOTFINE
Affiliate Amazon
HOTFINE
Affiliate Amazon
eSUN

eSUN

eSUN PLA+ Filament 3D Printer Filament PLA Plus 4KG Black

$11.75/kg · $46.99 total
Affiliate Amazon
TINMORRY
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required