Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,278 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 4 of 95
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 3KG Black

$10.00/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic 1.75mm 3D Printer Filament 3KG Black

$10.00/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black PRO 4KG

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PLA Filament 1.75mm, 4kg Bundle, Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, Black, 4KG

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PETG Filament 1.75mm, 4kg Bundle, Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,4kg,2 Black+2 Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 4KG Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PLA 3D Printer Filament, 4-Pack (4KG), Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Filament Refill 1.75mm,4 Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Filament Refill 1.75mm,4 Black

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
IEMAI
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk PLA Plus Filament Refill 1.75mm, 4 Packs, 4KG

$10.00/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required