Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 3 of 96
eSUN
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic 1.75mm 3D Printer Filament 4KG Black

$9.75/kg · $38.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU High Speed PLA Filament 1.75mm, 4kg, Black*4

$9.93/kg · $39.70 total
Affiliate Amazon
ANYCUBIC

ANYCUBIC

ANYCUBIC 3D Printer Filament PLA Bundle 4KG, Black

$9.97/kg · $39.87 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic 1.75mm 3D Printer Filament Black 2KG

$9.99/kg · $19.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA Basic Refill Filament 1.75mm, 2KG Black

$9.99/kg · $19.99 total
Affiliate Amazon
IEMAI
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required