Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,286 black filament listings from 230 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 2 of 96
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Matte PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 4KG

$9.19/kg · $36.76 total
Affiliate Amazon
Comgrow

Comgrow

Comgrow PETG 3D Printer Filament 1.75mm

$9.25/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS Rapid PETG Filament 1.75mm, 4kg Black

$9.25/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PETG PRO Filament 1.75mm Black 4KG

$9.25/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PLA Filament 1.75mm, 2kg Bundle, Black+Black

$9.49/kg · $18.98 total
Affiliate Amazon
TECBEARS
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA 1.75mm 3D Printer Filament, 4kg Black

$9.50/kg · $37.99 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printer Filament 4KG Black

$9.50/kg · $37.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black 4KG

$9.66/kg · $38.66 total
Affiliate Amazon
Yousu
Affiliate Amazon
ANYCUBIC

ANYCUBIC

ANYCUBIC 3D Printer Filament PLA Bundle 10KG, Black

$9.69/kg · $96.89 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PLA+ Filament 1.75, 4kg Bundle, Black

$9.70/kg · $38.79 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required