Color

Red Filament Prices per kg

We track 1,483 red filament listings from 200 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Red Filament by Material

All Red Filament, Cheapest per kg First

Page 54 of 62
Polymaker

Polymaker

PolyFlex™ TPU95 - 0.75kg - 1.75mm - Red

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PLA - 0.75kg - 1.75mm - Red

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker

Polymaker

Polymaker TPU Filament 1.75mm 95A Flexible 0.75kg, Red

$39.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required