Color

Orange Filament Prices per kg

We track 641 orange filament listings from 127 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Orange Filament by Material

All Orange Filament, Cheapest per kg First

Page 26 of 27
Deeplee
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA Filament 1.75mm 8 Pack 250g Bundle

$136.76/kg · $34.19 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Rapid PLA Plus Filament 1.75mm 8 Pack 250g Bundle

$143.96/kg · $35.99 total
Affiliate Amazon
YOOPAI
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Bundle, 250g, 8-Pack

$159.96/kg · $39.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required