Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 229 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 19 of 96
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Black & Gray 2KG

$14.49/kg · $28.98 total
Affiliate Amazon
OVERTURE
Affiliate Amazon
Epelay

Epelay

Epelay PLA+ 3D Printer Filament 2kg, Black, 2Pack

$14.49/kg · $28.99 total
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Silk PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Black

$14.54/kg · $15.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required