Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,281 black filament listings from 229 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 18 of 96
SUNLU

SUNLU

SUNLU ABS Filament 1.75mm,Black+Black,2kg

$13.99/kg · $27.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality ABS Filament 1.75mm, Black, 2-Pack (2 kg)

$13.99/kg · $27.99 total
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

Polymaker PETG Filament 1.75mm 2KG Bundle, Black

$13.99/kg · $27.99 total
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor ABS Filament 3D Printer Filament 4KG Black

$14.00/kg · $55.99 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament 1.75mm, Black, 10-Pack

$14.00/kg · $139.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU PETG Filament 1.75mm,12kg,12 Black

$14.17/kg · $169.99 total
Affiliate Amazon
Creality
Affiliate Amazon
Inslogic
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required