Color

Yellow Filament Prices per kg

We track 873 yellow filament listings from 160 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Yellow Filament by Material

All Yellow Filament, Cheapest per kg First

Page 32 of 37
Polymaker

Polymaker

PolyFlex™ TPU95 - 0.75kg - 1.75mm - Yellow

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PLA - 0.75kg - 1.75mm - Yellow

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Bundle, 1.1kg, 4-Pack

$40.90/kg · $44.99 total
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

PolySmooth™ - 0.75kg - 1.75mm - Yellow

$49.32/kg · $36.99 total

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required