Color

Yellow Filament Prices per kg

We track 874 yellow filament listings from 161 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Cheapest Yellow Filament Right Now

The four cheapest 1kg spools by price per kg, each from a different brand.

Yellow Filament by Material

All Yellow Filament, Cheapest per kg First

Page 1 of 37
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO Rapid PETG Filament 20 kg Yellow 20kg

$10.50/kg · $209.99 total
Affiliate ELEGOO
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk Pla Plus Filament 4kg Bundle, (Blackx4)

$10.71/kg · $42.85 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
Deeplee
Affiliate Amazon
eSUN

eSUN

eSUN PLA+ Filament 3D Printer Filament PLA Plus 2KG Yellow

$12.85/kg · $25.70 total
Affiliate Amazon
smoothflux
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required