Color

White Filament Prices per kg

We track 1,542 white filament listings from 175 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Cheapest White Filament Right Now

The four cheapest 1kg spools by price per kg, each from a different brand.

White Filament by Material

All White Filament, Cheapest per kg First

Page 1 of 65
JAYO
Affiliate Amazon
IEMAI
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PETG Filament 1.75mm, 4kg Bundle, White

$9.00/kg · $35.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA 2.0 Filament 1.75mm, 4KG White

$9.25/kg · $36.99 total
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Rapid PETG Filament 1.75mm 4 Pack 1kg White

$9.50/kg · $37.99 total
Affiliate Amazon
TECBEARS

TECBEARS

TECBEARS PLA+ Filament 1.75, 4kg Bundle, White

$9.56/kg · $38.25 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required