Color

Orange Filament Prices per kg

We track 643 orange filament listings from 127 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Orange Filament by Material

All Orange Filament, Cheapest per kg First

Page 23 of 27
Polymaker

Polymaker

PolyFlex™ TPU95 - 0.75kg - 1.75mm - Orange

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PLA - 0.75kg - 1.75mm - Orange

$39.99/kg · $29.99 total
Polymaker
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

PolySmooth™ - 0.75kg - 1.75mm - Orange

$49.32/kg · $36.99 total

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required