Color

Grey Filament Prices per kg

We track 822 grey filament listings from 118 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 6 of 35
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA+ 3D Printer Filament 1.75mm Gray 2KG

$13.99/kg · $27.98 total
Affiliate Amazon
ELEGOO

ELEGOO

ELEGOO PLA 3D Printer Filament 1.75mm Gray 2KG

$14.49/kg · $28.98 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality Hyper ABS Filament 1.75mm, Grey, 2-Pack, 2KG

$14.49/kg · $28.99 total
Affiliate Amazon
RepRapper
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required