Color

Grey Filament Prices per kg

We track 829 grey filament listings from 118 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 32 of 35
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PC - 0.75kg - 1.75mm - Grey

$51.99/kg · $38.99 total
Polymaker

Polymaker

Polymaker Polymax Tough PC Filament 1.75mm 0.75kg Grey

$51.99/kg · $38.99 total
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

PolyFlex™ TPU90 - 0.75kg - 1.75mm - Grey

$53.32/kg · $39.99 total

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required