Color

Grey Filament Prices per kg

We track 829 grey filament listings from 118 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Grey Filament by Material

All Grey Filament, Cheapest per kg First

Page 30 of 35
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PLA - 3kg - 1.75mm - Grey

$37.33/kg · $111.99 total
Polymaker

Polymaker

Polymaker LW-PLA 3D Printing Filament 1.75mm, 0.8kg

$37.49/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
Polymaker
Affiliate Amazon
eSUN

eSUN

eSUN PETG+ Filament 1.75 mm, Grey, 4 kg

$39.98/kg · $159.91 total
Affiliate Amazon
Polymaker

Polymaker

PolyMax™ PLA - 0.75kg - 1.75mm - Grey

$39.99/kg · $29.99 total

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required