Color

Green Filament Prices per kg

We track 1,846 green filament listings from 201 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Green Filament by Material

All Green Filament, Cheapest per kg First

Page 2 of 77
eSUN
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO PETG Refill 3D Printer Filament 1.75mm 1.1kg, Green

$12.72/kg · $13.99 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
Rittsum

Rittsum

RITTSUN PETG Filament 1.75mm, Green, 2KG

$12.79/kg · $25.59 total
Affiliate Amazon
TECBEARS
Affiliate Amazon
Deeplee
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Silk PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Green

$12.95/kg · $14.24 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required