Color

Gold Filament Prices per kg

We track 544 gold filament listings from 116 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Cheapest Gold Filament Right Now

The four cheapest 1kg spools by price per kg, each from a different brand.

Gold Filament by Material

All Gold Filament, Cheapest per kg First

Page 1 of 23
SUNLU

SUNLU

SUNLU Silk Pla Plus Filament 4kg Bundle, (Gold x4)

$10.50/kg · $41.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Silk PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Gold

$12.95/kg · $14.24 total
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Gold PLA 3D Printer Filament 1.75mm 1.1kg Spool

$13.08/kg · $14.39 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required