Color

Brown Filament Prices per kg

We track 502 brown filament listings from 92 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Brown Filament by Material

All Brown Filament, Cheapest per kg First

Page 3 of 21
ELEGOO
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE PLA PRO 3D Printing Filament 1.75mm 2KG Brown

$14.49/kg · $28.99 total
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor Matte PLA 3D Printing Filament Brown,2KG

$14.49/kg · $28.99 total
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Matte PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Oak

$14.54/kg · $15.99 total
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Matte PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Brown

$14.54/kg · $15.99 total
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon
ELEGOO
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required