Color

Blue Filament Prices per kg

We track 2,064 blue filament listings from 211 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Blue Filament by Material

All Blue Filament, Cheapest per kg First

Page 2 of 86
eSUN

eSUN

eSUN PLA Basic Filament 1.75mm 3D Printer Filament 2KG Blue

$11.99/kg · $23.99 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
JAYO

JAYO

JAYO Silk PLA 3D Printer Filament 1.75mm, 1.1kg, Blue

$12.08/kg · $13.29 total
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA 2.0 Filament 1.75mm, 2KG Navy Blue

$12.35/kg · $24.69 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA Filament 1.75mm 4 Pack Navy Blue

$12.50/kg · $49.99 total
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
JAYO
Affiliate Amazon
eSUN
Affiliate Amazon
Deeplee

Deeplee

DEEPLEE Matte PLA Filament 1.75mm, 2kg Navy Blue

$12.82/kg · $25.64 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required