Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,284 black filament listings from 229 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 25 of 96
Polymaker

Polymaker

PolyLite™ ABS - 5kg - 1.75mm - Black

$16.00/kg · $79.99 total
Polymaker

Polymaker

PolyLite™ PLA - 5kg - 1.75mm - Black

$16.00/kg · $79.99 total
SUNLU

SUNLU

SUNLU 10KG PLA+2.0 3D Printer Filament Refill Bundle, 1.75mm

$16.00/kg · $159.99 total
Affiliate Amazon
SUNLU

SUNLU

SUNLU 10KG PLA+2.0 3D Printer Filament Refill Bundle, 1.75mm

$16.00/kg · $159.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required