Color

Black Filament Prices per kg

We track 2,282 black filament listings from 229 brands, with prices checked every 4 hours and normalized to a true cost per kilogram.

.

Black Filament by Material

All Black Filament, Cheapest per kg First

Page 21 of 96
OVERTURE
Affiliate Amazon
ANYCUBIC

ANYCUBIC

ANYCUBIC 3D Printer Filament PLA Bundle 2KG, Black

$14.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament 1.75mm, Black & Gray, 2-Pack

$14.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
Creality

Creality

Creality PETG Filament 1.75mm, Black, 2-Pack

$14.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
3DHoJor

3DHoJor

3DHoJor ABS Filament 3D Printer Filament 2KG Black

$14.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon
Creality
Affiliate Amazon
Tsinghoo

Tsinghoo

Tsinghoo Matte PLA Filament 1.75mm 2kg 2-Pack Black

$14.99/kg · $29.99 total
Affiliate Amazon

Browse all filament colors

Never miss a price drop.

One email per week: the cheapest active filament deals, this week's price trends, and any new analytics in your inbox. No spam, unsubscribe anytime.

✓ Weekly digest ✓ Cheapest filament deals ✓ No account required